Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pracovní doba: 

pondělí   13 - 20 hod.
úterý        8 - 15.30 hod.
středa      8 - 13 hod.
čtvrtek     8 - 15.30 hod.

Cena sezení je 800 Kč, péče není hrazena ze zdravotního pojištění.
Některé zdravotní pojišťovny částečně hradí psychosociální pomoc ze svých preventivních fondů. U takových pojišťoven jsem vedena jako spolupracující terapeut. (V současné době je to VZP, ZP MV a ČPZP ). Pro akuální info kontaktujte svoji pojišťovnu. 

Z
a poskytnutou péči se platí hotově na konci každého sezení nebo QR kódem na konci sezení na účet 670100-2207130987/6210.                             

Jednotlivá konzultace trvá 50 min. Počet konzultací závisí na vaší potřebě a vzájemné dohodě. 
      
Není třeba doporučení, sezení je zcela diskrétní. Sezení mohou být zcela anonymní, pro objednání stačí křestní jméno či přezdívka.
Do své péče přijímám klienty od 15 let. Souhlas rodičů není třeba. 
Pokud ke mně chodí, či v minulosti chodil, někdo z Vašich blízkých, nemohu Vás bohužel do terapie přijmout. Obraťte se prosím na některého z mých kolegů.

Termín konzultace 
je vždy nutné objednat předem telefonicky na čísle 736 788 346 nebo emailem na adrese: cibulkova@slea.cz. Není třeba žádné doporučení. 
Vzhledem k charakteru práce nejsem často dosažitelná. V případě nedostupnosti zašlete prosím sms nebo email, ozvu se vám zpět. 

Rezervace termínů
jsou závazné, dohodnuté sezení je možné zrušit nejpozději do 20. hod. předchozího dne, telefonicky či sms zprávou. Sezení zrušená v den termínu je nutno uhradit.

GDPR a zpracování osobních údajů
Na základě zákona č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR)  informuji své klienty o způsobu zacházení a zpracování jejich osobních údajů.

 

  •  osobní údaje klientů zpracovávám v následujícím rozsahu: jméno (příjmení není nutné),případně přezdívka, telefonní číslo, příp. email, za účelem vzájemné komunikace (rušení a přesun sezení).
  •  tyto údaje nejsou zpřístupněny žádné třetí osobě.
  •  během sezení si píši osobní poznámky, které slouží pro návaznost terapeutické práce. Mají anonymizovanou podobu (klienti podle nich nejsou identifikovatelní, nejsou nijak propojeny s výše uvedenými osobními údaji). Nejsou proto osobním údajem dle zákona 101/2000 Sb. a nevztahují se na ně opatření o zpracování osobních údajů dle výše zmiňovaných zákonů.  Nejsou nikdy dostupné třetím osobám.

V případě jakýchkoli dotazů a nejasností se na mě, prosím, obraťte.

 

 

klíčová slova: Psychoterapie, Hradec Králové, psycholog, psychoterapie, psychologická poradna, poradenství, klinický psycholog, dětský psycholog, gestalt terapie, stres, výchova, Smiřice, Třebechovice pod Orebem, Černilov, Nechanice, Hrádek, Libčany, Roudnice, Opatovice nad Labem, Dříteč, Ráby, Lázně Bohdaneč, Chlumec nad Cidlinou, Holice, Týniště nad Orlicí